Witaj na mojej stronie.

Nazywam się Natalia Baltaza i jestem DROGOCENNA w oczach Tego, który mnie stworzył, w oczach moich bliskich i moich własnych. Chcę żyć w pełni, w obfitości, w szczęściu, dlatego od wielu lat współpracując z Tym, który mnie stworzył i zna mnie najlepiej podejmuję pracę w obszarach mojego życia, które wymagają przemiany. Jest to pasjonująca droga rozwoju, odkrywania misji, powołania, obfitości darów, którymi codziennie obdarza mnie Bóg. Szczególnie zaś odkrywania bogactwa wpisanego w kobiecość.

Każdy jest stworzony do życia, powołany do życia w pełni i każdy jest w stanie dążyć do takiego życia. Tematyka rozwoju osobistego współgra z tym dążeniem, ponieważ jest po prostu rozwojem osoby, rozwojem człowieka.

Jednym z powołań jakie odkryłam na drodze mojego rozwoju jest inspirowanie innych ludzi do życia poprzez dzielenie się zdobytą wiedzą, doświadczeniami, drogą, którą już przebyłam i wizją celu, do którego dążę.

Codziennie odkrywam w sobie nowe możliwości wpisane we mnie w momencie stworzenia – jest to ogromne bogactwo, którego nie chcę zatrzymywać dla siebie, choć aby tak się stało jeszcze wiele muszę się o sobie dowiedzieć, wiele tematów przepracować i krótko mówiąc żyć.

Od wielu lat aktywnie działam w Ruchu Światło-Życie, który przyczynił się w dużym stopniu do mojego rozwoju w wielu obszarach życia oraz do odkrywania talentów i predyspozycji. Od wielu lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem z młodzieżą rozwijającą swój warsztat animatora. Mam także doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą w różnych placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Od września 2017 r. współtworzę projekt duszpasterski dla kobiet “Ta Jedyna”, w ramach którego prowadzę m.in. cykl warsztatów rozwoju osobistego. Od trzech lat publikuję na mojej stronie i fanpage artykuły dotyczące rozwoju osobistego, a w szczególności poczucia własnej wartości oraz odpowiedzialności za swoje życie. Od stycznia 2018 roku prowadzę autorskie warsztaty o świadomym budowaniu swojego poczucia własnej wartości.

Jestem pedagogiem, absolwentką Studium Teologii Rodziny, doradcą rodzinnym i nauczycielem Metody Rotzera (jedna z naturalnych metod rozpoznawania płodności).

Prywatnie jestem szczęśliwą Żoną i Mamą.

Zapraszam Cię serdecznie, abyś nie tylko była czytelnikiem, ale pozwoliła mi spotkać Cię i ubogacić się Twoją osobą.

Ps. Informacje o tym, gdzie można mnie spotkać znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

———————————————————————————————————————————————————————–